Serducho

Luty, luty podkuj buty… brzmiało staropolskie przysłowie. W dzisiejszych jednak czasach luty kojarzy się bardziej ze Świętem Zakochanych. Specjalnie na tę okazję przygotowałyśmy super romantyczną kreację. I to nie taką zwykłą, bo patchworkową :) Głównym elementem jest serduszko wykonane z tekturki falistej, która użyta została dodatkowo jako spód patchworku. Patchwork natomiast wykonany został z papierów o różnej tematyce. Kolory walentynkowe, ale nie sama czerwień. Paski ze stempelkowym napisem „KOCHAM” wycięte również z tematycznego papieru. Serducho ozdobione czarnym sznureczkiem z dwoma posrebrzanymi gadżetami oraz trzema papierowymi różyczkami. Rzućcie okiem na tę kartkę 😉 Czekamy na komentarze.

IMG_1900

IMG_1725

IMG_1726

IMG_1727

IMG_1729

IMG_1730

Karteczkę zgłaszamy na wyzwanie Rapakivi: Wyzwanie z Gościem #37. Zainspirowały nas kolory tablicy, patchwork, no i oczywiście serce.

biorę udział w wyzwaniach rapakivi

inspiracja-styczen

Karteczkę posyłamy także na wyzwanie Latarni Morskiej. Użyte produkty to czarny tusz pigmentowy LM oraz dwustronny papier Mały Lord – Czerwony Latawiec (obie strony użyte do patchworku).

wyzwanie_Latarni_Morskiej_styczen2015

Kartkę zgłaszamy także na wyzwanie  „Róbta co chceta!” w Projekt Wagi Ciężkiej.

banner

Loading Facebook Comments ...
3 thoughts on “Serducho
  1. Kartka świetna, serduszko rewelacyjne, jakoś nie przyszło mi do głowy, żeby tuszować brzegi tektury, a wygląda to pięknie. Jedyne co mi przeszkadza to te kwadraciki takie równiutkie, może gdyby je przeszyć albo chociaż ciut postrzępić i potuszować… ale żeby nie było kartka bardzo mi sie podoba :)

Dodaj komentarz